Produkty

Aké typy modernej chladničky poskytuje dnešný trh?

V prípade, ak nastal čas kúpiť novú chladničku, nemusíme sa uspokojiť hneď s prvou možnosťou, ktorú zbadáme. Síce môžeme, ale v skutočnosti kategória týchto produktov predstavuje zaujímavú ponuku nielen z hľadiska dizajnu, ale takisto špecifických funkcií. Na výber máme tiež rôzne typy a prevedenia, kedy sa napríklad novodobým trendom stávajú americké chladničky typické prehľadným a dobre premysleným vnútorným priestorom, väčším objemom na úschovu potravín, no oceniteľný je takisto ich moderný dizajn, ktorý je originálny a zaujme už na prvý pohľad.

americká lednička

Ak by sme sa mali pozrieť zasa na nejakú overenú klasiku, ktorá sa u nás radí k najčastejším voľbám už niekoľko rokov, potom sú to chladničky s mrazničkou. Tieto majú samozrejme výhodu v tom, že okrem bežného priestoru na odkladanie potravín disponujú tiež priestorom na ich zamrazenie. Zaujímavo a pre mnohých záujemcov atraktívne však dokážu pôsobiť vstavané chladničky, čo sú špecifické tým, že dokážu sympaticky splynúť so svojim okolím a s kuchynskou linkou. Prakticky sa v tomto priestore stratia a nehrozí, že by nejakým spôsobom narušili estetiku vašej kuchyne.

  • Jedným z podstatných faktorov vedia byť aj  úsporné vlastnosti, kedy spravidla platí, že lacná chladnička dokáže časom „zožrať“ viac elektrickej energie, než tá drahšia charakteristická moderným prevedením  a novou technológiou.

moderní lednička
Sú to ale aj iné funkcie, ktoré pri výbere tohto kuchynského prvku zohrávajú podstatnú rolu a podpisujú sa pod jeho kvalitu a celkový úžitok.
K tým najznámejším sa radí technológia Nofrost a táto sa v súčasnosti stáva základom. Predstavíme si pod ňou chladiace a ventilačné systémy, čoho výsledkom je optimálna teplota a vlhkosť pre uložené potraviny, čo oceníte najmä v prípade mäsa, ale aj zeleniny, byliniek či ovocia.
Známe sú ale tiež technológie ako:  Multi Air Flow (rovnomerné prúdenie vzduchu) a tiež Super Cool / Super Freeze (super rýchle schladenie a rozmrazenie).