Muži

Dnešný muž

Je smutné, že dnešok sa oproti minulosti až tak zmenil, a to hlavne v medziľudských vzťahoch. človek myslí len na seba a na to ako vyzerá. O druhých sa nestará a neprináša pomoc pre jemu cudzích ľudí. Hovorí sa, že muž a žena sú ľudia sebe si rovnocenní, neexistuje nič, čo by medzi nimi spôsobilo rozdielnosť – nikto nesmie mať vyššiu moc a rozkazovať tomu druhému. Nevoľníctvo a otroctvo sa predsa zrušilo, a tak by nemali ženy byť vnímané ako poddané svojmu mužovi. Existuje však zopár extra tipov mužov, ktorých by ste doma asi mať nechceli.

romantik

  1. Metrosexuál

Zažili ste niekedy muža, ktorý sa o seba stará viac ako žena? Trávi v kúpeľni hodiny s prípravou správnej vizáže, má hebkú pokožku voňajúcu po telovom mlieku a zanechá po sebe neskutočne silnú arómu mužského parfumu – určite to nie je normálne, no dnes to má v obľube mnoho z nich. Rôzne účesy ako byť in, a hlavne mať briadku starostlivo zastrihnutú a vyvoňanú – to je vzhľad novodobého muža. Ale to, že nie je schopný sa o seba peňažne postarať alebo nebodaj ochrániť svoju priateľku, je už v oblakoch. Nikomu nezáleží, či vyzerá ako 10 kilový – hlavneže má štýlové oblečenie a perfektné lícne kosti. Bohužiaľ to sú vlastne všetky vyumelkované ženy, ktoré od nich vyžadujú štýl a nestrpia žiadny zanedbaný chĺpok.

schůzka

  1. Lenivec

Lenivosť je metla ľudstva tak ako aj alkohol a drogy. Leniví ľudia sa stávajú nielen obéznejšími, ale aj hlúpejšími. Nikam sa im nechce chodiť, milujú svoj gauč a televíznu obrazovku. Takýto domased by sa doma aj zišiel, keby sa mu aspoň chcelo doma niečo opraviť alebo upratať, či navariť. Lenivému mužovi vždy príde vhod žena, ktorá sa o všetko postará, to znamená – práca či už zaobstaranie financií alebo domáca údržba, varenie, donáška jedla až do ústočiek a iné namáhavé náležitosti, ktoré by v skutočnosti mali náležať mužskej populácii.
Muži v obtiahnutých rifliach sú v dnešnej dobe normálnou vecou, no v minulosti sa správali úplne inak. Žene vždy pomáhali, ťažké práce záviseli iba od nich a napriek všetkému to doma zvládali.