Móda

Jeseň k nám príde čoskoro..

Do ruky
Sú doplnky, ktoré zrejme nikdy nevyjdú z módy. Či už so zatváraním na zips, magnet, alebo uväzovaním, plátenná nákupná taška by rozhodne nemala chýbať vo vašom šatníku. Vďaka PayBag od Tatra banky teraz navyše zaplatíte okamžite a štýlovo. Aktivujete si bezkontaktnú platbu mobilom, vložíte svoj Android do vnútorného vrecka PayBag a pri platení do 20 eur len priložíte tašku k terminálu. Platba prebehne v sekunde. Ak máte PayBag, už nepotrebujete peňaženku.ozdoby.jpg
Originálny dizajn
Converse a Maison Martin Margiela, nekonvenčné spojenie? Kdeže, z módnej kolaborácie vznikla limitovaná edícia, ktorá je na prvý pohľad minimalistická, ale na ten druhý, tretí, štvrtý naznačuje nekonečnú drámu v rozpuku.
Červený náramok
Proti zarieknutiu, pre šťastie alebo len ako módne vyjadrenie.
Sexi, sexi, sexi
Ak sa vám nechce vyhadzovať horibilné sumy za dizajnérske kúsky, zájdite do obchodu Sugarbirds v Poluse. V butiku nájdete každý model len v pár kusoch. Tvárou značky na Slovensku sa stala modelka a moderátorka Soňa Skoncová, ktorá pre módne fanatičky pripravila aj vlastnú kolekciu.
Od krinolíny ku korzetu
História módy môže byť aj sexi. Dokazuje to parížska výstava La mécanique des dessous, une histoire indiscrète de la silhouette, ktorá sa koná v múzeu dekoratívnych umení. Vystavené artefakty vás zavedú na vzrušujúcu cestu histórie obliekania a ženskej siluety.
Brown is new black
Aj my, ako väčšina žien, milujeme čiernu… Ale je tu jedno veľké ALE! Je pravdou, že žena, ktorá chodí odetá celá v čiernom, vyzerá, akoby mala namierené na pohreb… A preto skúste čiernu nahradiť farbou sezóny a uvidíte, ako vás to rozžiari!
Vrstvenie
Nie každý vie štýlovo vrstviť, ale keď sa to človek naučí, navrstvený outfit vie byť naozaj megacool! Skúste skombinovať rôzne farby a materiály, a so svojim outfitom sa vyhrajte, ako sa na správnu fashionistku patrí!dívka.jpg
Strapce
To, že sme fanúšičkami strapcov, je o nás dobre známe. A preto sa tešíme, že nás budú sprevádzať aj túto jeseň. Samozrejme farby budú zemitejšie a dramatickejšie ako tie letné. Také dobré sexi strapcové šaty na vianočnú firemnú party nie sú nikdy zlé!
Koža
Kožené, resp. koženkové veci sú súčasťou kolekcií svetových návrhárov už niekoľko rokov, ale tento rok sa bude nosiť aj koža farebná. To, čo v minulosti mohlo pôsobiť výstredne alebo vulgárne, je dnes dovolené a trendy, tak prečo to nevyskúšať, čo poviete?