Produkty

Schodisko v bezpečí

Zábradlie na balkón má spĺňať nielen estetickú, ale aj bezpečnostnú stránku vášho osobného komfortu. Ak máte deti, určite to oceníte. Stačí chvíľka nepozornosti a vaše deti môžu veľmi ľahko vojsť na balkón. Bez vhodného zábradlia by mohlo prísť ku katastrofe. Pri výbere vhodného balkónového zábradlia musí dbať na to, z čoho je vyrobené. Klasické ťažké kovové zábradlia už vyšli z módy. Na trh sa dostávajú nerezové zábradlia alebo zábradla zo skla. Prečo je tomu tak?

Screen-Shot-2020-06-12-at-4.01.28-PM

Každý si kupuje to, čo letí a je práve aktuálne v trende. Keď si chcete skrášliť váš rodinný dom, určite si vyberiete kvalitné a materiálovo ľahšie, ktoré sa aj jednoducho montuje. Predajcovia vás môžu lákať na podľa nich najlepšie materiály, vy však máte vlastný rozum a vlastný inštinkt, preto si dávajte pozor pri vyberaní toho správneho balkónového zábradlia. Zábradlie plní aj estetickú funkciu. Musí celkovo dotvárať dojem z domu. Všetky prvky na vašom rodinnom dome by sa mali dopĺňať. Ak tam niečo kričí, určite sa to tam nebude hodiť ani páčiť vašej pani manželke. Výhodou nerezového balkónového zábradlia je jeho ľahká údržba a starostlivosť o celkové zábradlie. Stačí pretrieť obyčajnou handričkou a odstrániť čmuhy, a hneď bude vyzerať ako nové. Nerez má veľkú výhodu, že nezhrdzavie. A to ani vplyvom vonkajšieho prostredia, čo je slnko, dážď, sneh alebo vietor. Vydrží vám a bude slúžiť minimálne tridsať rokov, čo určite oceníte. Vyberajte také zábradlie, ktoré vydrží aj pre vaše nasledujúce generácie, ktoré budú bývať vo vašom dome a prenecháte im ho.

exteriér schody

Aby ste sa na svojom balkóne cítili naozaj príjemne a mohli s ivychutnávať rannú kávu alebo čítať dobrú knihu, musíte si vytvoriť priestor okolo vás. Vhodné sedenie je absolútnym základom po zábradlií. Príjemnú atmosféru vášho balkónu môžete dotvoriť okrasnými kvetinami alebo stromčekmi, čo vám dodá to pravé súkromie. Ak na balkóne zvyknete aj grilovať, určite sa vám hodí pekný a komfortný gril, ktorý zaujme vaše najbližšie návštevy a ktorým sa môžete pochváliť aj vašim susedom.