Produkty

Uľahčite si prácu už dnes

Ľudia v mnohých typoch priemyslu sa už istotne stretli s týmto problémom. Či už ide o typ priemyslu ako poľnohospodárstvo alebo sú to maloobchody, tak nikomu určite neuľahčujú prácu ťažké kontajnery, s ktorými sa musíte trápiť celé hodiny a v konečnom dôsledku len zaberajú kopec miesta – sú skutočne neskladné a zavadzajú. Ak aj Vás už nebaví riešiť tieto neustále problémy so skladovaním a nedostatkom voľného miesta, ktoré by ste určite vedeli využiť aj inak u nás v skladovacie kontajnery ste na tom správnom mieste. V našej širokej ponuke nájdete rôzne typy skladovacích kontajnerov, kde si môžete vybrať práve ten, ktorý vyhovuje Vašim potrebám a požiadavkám.

skladovací kontajner

Medzi našimi skladovacími kontajnermi nájdete napríklad tieto typy:

  • BoxerPac – je to skladací paletoví kontajner, ktorý sa dá podľa potreby ľahko skladať aj rozkladať
  • Skladací kontajner Magnum Optimum – nájdete ho v rôznych veľkostiach, je ľahký a má rôzne možnosti podstavca
  • Skladací kontajner Magnum Helium – je určený na sypké materiály a môžete si ho u nás aj prenajať

Na našej stránke nájdete aj ďalšie typy týchto kontajnerov, ktorý si u nás môžete zakúpiť alebo prenajať. Práve pre tých z Vás, ktorý si nie sú istý či si chcú zakúpiť náš skladací kontajner alebo si pred kúpou najprv chcete vyskúšať prácu s niektorým z našich modelov máme možnosť prenájmu. Na prenájom sme pre Vás pripravili vybrané modely, ktoré si za nízku cenu môžete sami kedykoľvek vyskúšať. Naše skladovacie kontajnery môžete nájsť skutočne rôzne. Od odľahčených až po posilnené, ktoré sú určené pre ťažkú prevádzku. Nájdete ich v troch štandardných veľkostiach. Skladovacie kontajnery predstavujú neoddeliteľnú súčasť každého skladu a vďaka ich skladnosti a ľahkej váhe sú perfektné pre prepravovanie aj ťažkého tovaru. Tieto kontajnery sú najčastejšie používané v automobilovom priemysle avšak veľmi obľúbené sú aj v priemyselnom odvetví. Naše kontajnery sú vyrábané špeciálne, tak aby niektoré modely pri naplnení bolo bezpečné aj pri teplotách od – 40° po + 40°.

skladovacie kontajnery

Ak ste sa aj Vy rozhodli pre niektorý z našich skladovacích kontajnerov neváhajte navštíviť našu stránku, s výberom Vám vždy ochotne pomôžeme. V detailoch Vami vybraného skladacieho kontajnera môžete ľahko požiadať o cenovú ponuku. Cena bude závisieť od typu kontajnera a taktiež veľkosti a rozsahu práce.