Business

Aby Vaše auto bolo tip-top, respektíve v tej najlepšej kondícii

Prezutie pneudiskov rozhodne nie je dobré nechávať na poslednú chvíľu. V prípade, že sa sezóna blíži a vy ste výmenu ešte nestihli, môžete postupovať online a zmenu vykonať napríklad aj hneď teraz zakúpením pneumatík a diskov pohodlne a priamo na webe, alebo objednať váš voz k odbornej výmene, čo značí, že okrem tejto klasickej služby môžete využiť aj skvelé a potrebné možnosti v podobe vyváženia alebo opravy diskov, opravy defektov, či hustenia pneumatík. Je to už len na vás. Pneuservis si skrátka poradí s každým problémom.

veterán

  • No možno ste jedným z nemalého počtu vodičov, ktorí čoraz vážnejšie začínajú rozmýšľať aj o potrebe využitia autoservisu a kompletnej úpravy vozidla. Aj tieto problémy nás často zastihnú a práve preto aj na tieto problémy existuje rovnaké riešenie, ktoré som spomenul úvodom.

Čo môžeme očakávať v prípade využitia služieb autoservisu?
Na výber máme kompletný servis spojený s bežnou úpravou, až po opravu vážnejšie poškodených vozidiel, problémom nie je ani pomoc v prípade riešenia poistných udalostí. Každej značke vozidla, ako aj každému zákazníkovi sa dostane kompletnej starostlivosti na základe jeho želania a výberu.

motorek

Aké konkrétne služby si však možno predstaviť pod pojmom kompletný servis?
Všetko od autodiagnostiky, montáže doplnkov, cez rýchloservis, prípravy a prevedenia vozidla cez STK a EK, komplexnú starostivosť, montáže ťažných zariadení, elektrikárske práce, až po tie najbežnejšie mechanické opravy. Jednoducho všetko pod jednou strechou.
Navštíviť pneuservis alebo autoservis tak nemusí byť iba nutným zlom, ktoré si nechávate na poslednú chvíľu, ale dokonalou starostlivosťou o váš automobil, kedy sa z narastajúcich problémov stane vyriešený problém a spokojnosť na strane vodiča. Každodenné jazdenie tak môže mať bezstarostnejšiu podobu.