Kultúra

Septembrové seriálové novinky 2018

Pohodlne sa usaďte a vyberte si tú správnu vysielaciu stanicu pre Váš oddych a vypnutie vo voľnom čase. Prinášame zoznam 5 najlepších seriálových noviniek.

youtube

  1. A Discovery of Witches– Tento seriál je asi najhorúcejšou novinkou seriálového septembra tohto roku. Jeho dej sa točí okolo mocnej čarodejnice Diany Bishopovej, ktorá získa prístup k starovekému spisu Ashmole 782. So spisom prichádza mnoho záhad a Diana objavuje minulosť svojich čarodejníckych predkov s pomocou päťsto ročného, príťažlivého upíra Matthewa Clairmonta, do ktorého sa takmer okamžite zamiluje.
  2. You– Seriálový snímok You je kúskom z úplne iného súdka. V hlavnej úlohe sa Vám predstaví stalker. Áno, čítate dobre. Stalker Joe Goldberg, ktorý pracuje v kníhkupectve a knihám naozaj výborne rozumie. V práci ho navštívi Guinevere Becková, do ktorej sa v okamihu zamiluje a stane sa ňou posadnutý. Začne ju sledovať a pripletie sa jej do života, s cieľom získať si ju. Seriál je natočený podľa knižnej predlohy Caroline Kepnesovej.
  3. Manifest– Manifest je ďalší septembrový seriál tentokrát z katastrofickejšieho prostredia. Dej sa začína komplikáciami letu číslo 828, ktoré však piloti zvládnu a nakoniec úspešne pristávajú. Keď ale pasažieri vystúpia z lietadla, zisťujú, že svet okolo nich nie je rovnaký ako pred odletom. V skutočnosti už prešlo 5 rokov a ich príbuzní ich už dávno oplakali.

sledování TV

  1. Kidding– Trocha ponurejší seriál, ktorého hlavným predstaviteľom je Jim Carrey ako Jeff, ktorý pracuje ako zabávač v detskej relácii. Všetko sa zmení keď sa jeho manželstvo zrazu rozpadá a Jeff začína mať psychické problémy.
  2. Maniac– Netflix nám tento september naservíroval sci-fi dramatickú novinku menom Maniac. Dej sa odohráva v budúcnosti, kde vedci chcú liečiť ľudí trpiacimi psychickými problémami, virtuálnou realitou. Owen a Annie sa tohto vedeckého experimentu dobrovoľne zúčastnia, avšak nie všetko pôjde podľa predstáv vedcov. Odporúčame.