Muži

Muži


Muži sú v spoločnosti rovnako dôležití ako ženy. Muži sú tým tvrdším, drsnejším a silnejším pohlavím.

gentleman

·         Muži sú v ženských očiach silný hrdinovia. Je to preto, že muž zvládne prácu, ktorú žena sama nezvláda. Už od začiatku ľudstva boli muži stvorení na to, aby pracovali, a aby sa starali o svoje rodiny. Ženy boli skôr na to, aby sa starali o deti, domácnosť a o stravu. Dnes pracujú ženy aj muži, ale stále platí, že fyzicky ťažkú prácu vykonávajú iba muži, aj keď sa nájdu prípady, že takúto prácu robia aj ženy. Sú hrdinovia aj preto, že sa vedia ľahšie prispôsobiť v porovnaní so ženami.

·          O mužoch sa nehovorí, že sú silní len fyzicky, ale aj psychicky a emočne.
Vidíte bežne muža plakať alebo nariekať? Ženy áno, tie niekedy plačú,  aj keď nemajú dôvod, alebo ich dokáže rozplakať film. O mužoch sa hovorí, že neplačú, ale nie je to pravda. Muži plačú tiež, aj keď možno nie v takej miere, ako ženy. Muži sa líšia od žien tým, že svoju slabosť nedávajú najavo, tvária sa, že sú silní, že zvládnu všetko, že im nič neublíži, ale v skutočnosti to tak nie je, pretože muži sú tiež tvory, ktoré majú city.

·         Muži sú špecifickí aj tým, že sa dokážu sústrediť iba na jednu vec, takže je úplne normálne, že napríklad, keď muž pozerá futbal, hokej alebo iný program v televízií a žena mu niečo začne hovoriť, tak muž ani nezaregistruje, že niečo povedala. Preto ak to poznáte, netrápte sa tým, pretože každý muž vie vnímať iba jednu vec. Ženy v tomto smere dokážu oveľa viac, pretože dokážu napríklad, variť a pritom pozerať televíziu a ešte vedia dávať pozor aj na deti.

box

·         Tiež si radi robia veci po svojom a nemajú radi, keď im niekto hovorí čo majú robiť a ako to majú robiť.
·          Aj keď sú tvrdým pohlavím, muži dokážu byť veľmi nežní a romantickí, ak sú so ženou, ktorú milujú. Dokážu sa na svoju druhú polovičku naviazať rovnako ako ženy na mužov.