Muži

V tomto znamení sú narodení muži, ktorí sa najčastejšie rozvádzajú. Kam patrí ten váš?

Nikto nám nemôže zazlievať, že túžime po vzťahoch a manželstve, ktoré by vydržali aj turbulentné obdobie a fungovali čo najdlhšie, ale našou prehnanou snahou môžeme dosiahnuť úplný opak. V prípade, že natrafíte na muža, ktorý patrí k typu, čo sa častejšie rozvádza, máte smolu, no pri niektorých znameniach je to ešte markantnejšie.

střelec
 
Za všetko môžu hviezdy
Vzťahy sú komplikované, existujú také, ktoré vydržia viac, iné menej. A môžete pritom robiť hocičo, aj tak ho nezachránite. Teraz poradíme ženám, na ktorých mužov si dať pozor pri výbere partnera do života, totiž sú medzi nimi takí, ktorých spája spoločný menovateľ, a tým je dátum narodenia. Aj keď to znie akokoľvek bizarne, za rozpad niektorých vzťahov môžu zodpovedať aj hviezdy.
 
U nich recept na šťastné manželstvo nefunguje
Majú všetko, čo žena vyžaduje od muža, sú dobrí milenci, fantastickí, pohodoví partneri, ale záujem o harmonické a šťastné manželstvo do vienka nedostali. Spočiatku sa vzťah s nimi javí ako bezproblémový, bez nejakých väčších názorových rozdielov, skrátka vidíme ich v ružovom svetle. Oni milujú život, dobrodružstvá a sú to neskutoční rojkovia, ktorí veria na veľkú lásku a urobia všetko preto, aby ju aj dosiahli. Jediným neprekonaným aspektom je ich sloboda, tá je pre nich všetkým a nemienia sa jej vzdať. A na tom to vždy stroskotá. Už viete, o ktorom znamení hovoríme?

oblek
 
Slobodu nevymenia za nič iné
Možno ste tipovali znamenie Strelca, a urobili ste správne. Muži, ktorí prišli na svet koncom novembra až začiatkom decembra sú tí, ktorým sa manželstvo vyhýba alebo vydrží len krátko, ale česť výnimkám. Strelci sa nechávajú uniesť svojimi emóciami a neskôr to oľutujú. Patria k veľmi výbušným a náladovým a častokrát narobia veľa škody. Pocit slobody však milujú nadovšetko a vzdať sa ho nemienia ani v čase, keď majú niekoho naozaj radi. No bez schopnosti prispôsobovania sa vzťahy budovať nedajú, no a to je vlastnosť, ktorá týmto mužom chýba.