Business

Dosť už napätia a stresu.

Máte už všetkého plné zuby? Máte už dosť stresu a napätia? Navštívte náš salón, ktorý nájdete priamo v centre mesta Bratislava. Salón Tantra Diamond Bratislava. Sme tu pre Vás každodenne a sme Vám k dispozícii každodenne. Navštívte nás a oddýchnite si v príjemnom prostredí. Ponúkame tantra masáž celého tela. Ako bonus, dostanete zároveň aj masáž duše. Tantra masáže Tantradiamond sa vykonávajú na celom tele, preto je veľmi dôležité dbať na 100% osobnú hygienu. Neponúkame sex ani pohlavný styk.

pohoda radost

Tantra masáže sú úplne o niečom inom. V prvom rade si vyberte online Vám vyhovujúcu masérku. Výber je široký, všetky tantra masérky majú špeciálne školenie a ovplývajú šarmom, krásou a vedomosťami o tantre samotnej. Preto sa nebojte zveriť do ich rúk, sú to skutočne veľmi šikovné a svojho remesla znalé bytosti, ktoré Vám ukážu raj na zemi. Po online výbere tantra masérky si dohodneme s Vami presný termín a čas Vášho dostavenia sa do nášho salóna, kde Vás už táto Vami vybraná tantra masérka bude očakávať. Po krátkom vzájomnom zoznámení sa a príjemnom malom občerstvení na úvod Vás masérka odvedie do priestorov, kde Vám bude okrem iného poskytnuté dostatočné súkromie aby ste si mohli nadchádzajúce chvíle dostatočne užiť a vychutnať. Nemusíte sa obávať o osobné veci, v priestoroch sa budete nachádzať výlučne len vy a Vaša tantra masérka.

masáž luxus

Po úvodnej sprche, ktorá sa vyžaduje kvôli už spomínanej osobnej hygiene sa už môžete tešiť na bohémsky zážitok z tejto obzvlášť príjemnej a povzbudzujúcej masáže. Naše tantra masérky poskytujú viac druhov tantra masáží, preto si je z čoho vyberať, no popravde, všetky sú veľmi lákavé a stoja za vyskúšanie. Počas tantra masáže Vás bude sprevádzať luxus, príjemná omamná vôňa a príjemná hudba, ktoré sú s tantrou hlboko späté. Počas masáže bude vaša tantra masérka používať aj špeciálne oleje, ktoré si samozrejme budete môcť po ukončení tejto masáže zmyť v sprche. Verte, že nadobudnete veľmi príjemné a nezabudnuteľné zážitky, ktoré budete ešte dlhý čas vstrebávať, no salón opustíte ako znovuzrodený človek.