Business

Fotka je pre starkovcov to pravé

Neviete, čím by ste potešili svojich starých rodičov? Alebo ste mladí rodičia a vaši by chceli nejaké pekné fotky vašich detí? Nič nie je nemožné. S fotky za babku sa nenecháte zahanbiť a venujete im kúsok zo seba. Všetky potrebné informácie nájdete na nasledujúcom linku, kde sa dočítate o možnosti fotoobrazu https://www.fotkyzababku.sk/fotoobrazy. Nič viac nepotrebujete, len notebook alebo telefón, či tablet a jednu fotku, ktorú chcete zvečniť.

family-457235_1920

Dať niekomu len takú obyčajnú fotku, je v dnešnej dobe už celkom vzácnosť. O to väčšia vzácnosť je to vtedy, keď darujete celý jeden fotoobraz. Ja, osobne, nemám rada neosobné obrazy, ktoré visia nad gaučom v obývačke. Mám rada symboliku a niečo, čo dodá tomu priestoru šmrnc. Keď si zavesíte nad gauč nejaký gýčový obraz, raz dva sa vám prestane páčiť. Nebude to niečo, čo má ozajstnú hodnotu. No, keď si tam zavesíte obraz, ktorý ste vy samy namaľovali, tak to bude to pravé orechové. Nič sa tomu len tak ľahko nevyrovná. Ale ba, vyrovná, ba dokonca to ešte prevýši. Prevýši to, keď si tam zavesíte fotoobraz.

newborn-4569905_1920

Obraz s fotiek vo vás bude vyvolávať radosť. Vždy, keď sa naň pozriete, tak budete mať úsmev na tvári. Budete si pamätať tú chvíľu, keď sa daná fotka vyfotila. Budete mať v hlave tú náladu, keď ste to fotili. Ale aj keď ste neboli priamo pri fotení danej fotky, tak stačí, keď sa budete s láskou na ňu dívať a budete vidieť tú radosť v očiach foteného. Fotky sú niečo krásne, čo tu po nás zostáva. Najlepšie sú však tie, ktoré sú aj vytlačené, pretože v počítači si ich málokto pozerá. V albume je to totiž oveľa krajšie a lepšie. A na fotoobraze je to najkrajšie, čo môže byť. Vaši starí rodičia alebo starí rodičia vašich detí budú celí bez seba, keď im venujete taký krásny darček v podobe fotoobrazu. Nedajú vás za nič. Vy naopak môžete byť spokojní, že ste vymysleli niečo také podarené a pekné.