Business

Jedna žena nestačí

Mužské pokolenie je zaujímavé. Každý z nich túži po tom, aby si mohol aspoň z času na čas užiť s nejakou inou ženou. V minulosti to bolo tiež celkom bežné a normálne. Menej sa o tom rozprávalo, žena o tom aj tušila, ale radšej zostala ticho pre pokoj v rodine. Z tohto hľadiska to bolo snáď aj lepšie. Všetci sa tvárili, že sú spokojní a vlastne aj boli, lebo mali istotu, že im daný partner nikam neodídu.

fantasy-5196114_1920

Taký chlap chce mať ženu na to, aby mu vyprala, navarila, s láskou ho doma privítala, mala úsmev na perách, nehrešila, nešomrala, ale s radosťou sa oňho starala. Keď má dôjsť v manželstve na sex, tak sú ženy často unavené a nechce sa im ešte venovať sa tejto činnosti. Veď za celý deň toho spravia kopu a zaslúžia si oddych v posteli a nie ešte sa tam aj naháňať a plniť mužove želania. Stačí, že sa oňho s láskou starajú… komu by sa ešte chcelo večer pred spaním sa naháňať v posteli. Poriadny oddych, to je to, po čom túžia.

Tak prečo by nemalo byť normálne, keď si muž z času na čas niekam zabehne? Pre potešenie, rozkoš, vášeň, pre nový zážitok. Navštívi sex privát Bratislava a splní si svoje predstavy, ktoré očakáva od sexu. Nemusí obťažovať svoju polovičku, keď je aj tak večer unavená z domácich prác a zo starostlivosti o maloleté ratolesti. Veď profesionálne pracovníčky v týchto privátoch vedia presne ako na muža. Vaša žena to robí iba amatérsky, tak vás nikdy nemôže tak dokonale uspokojiť ako tieto ženy, ktoré už majú hodiny, ba priam roky praxe so sexuálnou činnosťou. Nedá sa to brať ako nevera, veď od vás určite nič viac nebudú žiadať. Žiadne záväzky, iba si splnia svoju úlohu, ktorú od nich očakávate a hajde preč.

female-1412357_1920

Aj on bude spokojnejší a aj žena bude rada, že ju už toľko neotravuje a vyrieši si tento problém aj sám. Bude oňho postarané po všetkých hľadiskách a niet sa prečo sťažovať. Všetci budú šťastní a život pôjde bez problémov ďalej.