Produkty

Problémy s erekciou nie sú tabu

Mnoho mužov sa potýka s problémom ako je porucha mužskej erekcie. Pre mnohých je tento problém záležitosťou, o ktorej sa hanbia hovoriť a často zbytočne riešenie odkladajú. Pritom často stačí veľmi málo a všetko sa môže vrátiť do normálnych či ešte lepších koľají.

akty

Niekomu sa to stane raz za čas, niekto sa s tým stretáva dlhodobo a v mužskej psychike to zanecháva zníženie sebavedomia a hlavne pocit hanby. Mohlo by sa zdať, že je to problém, ktorý postihuje len starších mužov, ale stále viac sa s tým stretávajú aj muži mladší.

Dôvodom poruchy erekcie môže byť príčina psychogénna alebo organická.
K psychogénnej poruche patria dôvody poruchy erekcie ako je stres, únava, strach, nízke sebavedomie atd. Organická príčina je vyvolaná zdravotným problémom, úrazom, liekmi, operáciou či hormónmi.

V oboch prípadoch je však riešenie ako je návšteva lekára a tiež rôzne dostupné lieky či už na lekársky predpis alebo bez predpisu, ktoré sú voľne v predaji.
Medzi lieky, ktoré majú pozitívny účinok na problémy s erekciou patrí aj.

Ide o veľmi účinné lieky, ktoré sú vhodné pre mužov každého veku. Obsahujú účinnú a podstatnú látku tadalafil, ktorá uvoľňuje cievy v pohlavnom orgáne a dostatočne reguluje prívod krve do tkanív. Po užití tohto lieku a stimulácii penisu sa dostaví očakávaná erekcia, ktorá môže vydržať až niekoľko hodín.
Užitie je vhodné pred samotným pohlavným aktom a to najneskôr 30 minút pred a je dôležité dodržať pokyny pre užívanie a nevziať si viac, než je doporučená dávka. Dôležité je tiež zapitie lieku poriadnym množstvom vody.

tablety

Ak trpíte problémami so srdcom či tlakom alebo sa liečite s iným zdravotným problémom, tak skôr, než si liek zoberiete, poraďte sa so svojim lekárom. Ako všetky lieky, tak i tento môže mať na vás vedľajšie účinky.