Produkty

V čom sú muži lepší na rozdiel od žien?

1. Šoférovanie
Poznáme to až priveľmi dobre. Ženy sú stále mužmi ohovárané za pomalú, no za to bezpečnú jazdu, za hrozné parkovanie a sem tam sa stane nejaký ten škrabanec, či drobný zárez v laku. Muži sú známi tým, že ich jazdenie baví, a preto šoférujú viac než ženy, čo im aj dodáva potrebnú prax. Potom sa chvastajú, že sa dostanú z bodu A do bodu B oveľa rýchlejšie, že sa im nestane žiadna autonehoda, a že vedia úspešne zaparkovať hocikde, kam sa im zachce. Je pravda, že sú lepší, ale štúdie pred nedávnom dokázali, že spôsobujú omnoho viac dopravných nehôd ako ženy. Problém majú aj v zapínaní bezpečnostných pásov, ktoré sa im zdajú nepotrebné – u ženy sa toto len tak nevidí.

rovnost

2. Zdvíhanie ťažkých vecí
„Zlatko, presuň prosím nábytok ! A nezabudni ho prosím ešte aj uložiť presne tam kde som ti kázala, potom môžeš vypratať von ten starý stôl a o chvíľu privezú nový ! Výťah síce nefunguje, no ja viem, že môj svalnatý muž to zvládne !“ Podobné rozhovory ako tento, týkajúce sa zdvíhania a prenášania veľmi ťažkých vecí, by mali patriť medzi pýchu každého muža. Cítia sa potom aj mužnejšie, z čoho im trošku stúpne sebavedomie ! Žena by si len ťažko sama zaobstarala nový nábytok, takže ďalšie plus, pre ktoré sa oplatí neostať sama, ale nájsť si pomocníka.

milenci

3. Nevera
Nie je pravda, že muži sú jediné neverné pohlavie na svete, no čísla ukazujú, že väčšie percento mužov nedokáže odolať inej žene a skončí s ňou okamžite v posteli. Majú jednoduchšie zmýšľanie a nemyslia v ten čas dopredu. Zväčša úraduje alkohol, ktorý vie riadne pomotať zmysly – nie nadarmo sa vraví, že je metlou ľudstva. Je zaujímavé, že niektorí muži sú lepší v predstieraní lásky a v schovávaní nevery. Neviem ale, či je to výhoda alebo nevýhoda ?

auto

4. Technika
Zapojenie logiky, výpočty, kalkulácie, programovanie – technika. Všetko ohľadom technológií ako aj jednoduché fungovanie motora v aute zvládne takmer každý poriadny muž. Žena môže nad týmto len veselo pokrútiť hlavou, pretože ju také veci v prvom rade nezaujímajú a v druhom rade má na to predsa svojho muža ! Nájdu sa však výnimky žien, ktoré sa dokázali iniciovať na naozaj dobre platených pracovných miestach v ruchu nových technológií. Musia si však priznať, že na mužov v bohužiaľ nemajú.