Produkty

Zmena napätia je možná aj u vás v aute

Keď niekam cestujete pravidelne, iste sa vám občas stane, že by sa vám hodila nejaká zásuvka na zapojenie vášho notebooku alebo mini chladničky. Ak chcete ísť niekde stanovať, tak by ste si radi uskladnili niečo v takej menšej prenosnej chladničke, keby ste ju mali kam zapojiť. Deti by si po ceste autom mohli pozerať na notebooku rozprávky priam donekonečna a nemuseli by ste mať strach, že sa notebook vybije a vaše deti budú vyvádzať, vy budete nervózni a z cesty sa stane jedna veľká tragédia.

car-1149997_1920

Ak ste jazdíte na kamióne, tak ste na cestách prakticky takmer celý život. Problémy spojené s nedostatkom zásuviek (prakticky takmer žiadne) vás už určite začali trápiť. Všetko však môže zmeniť jednoduchý menič napätia 12V na 230V. Zapojíte ho do svojho auta (kam sa zapája jednoduchá nabíjačka na telefón, ak máte správny adaptér alebo sa tam pripaľujú cigarety) a môžete naň napojiť, čo si len zmyslíte. Notebook vám môže prehrávať vaše obľúbené podcasty celú cestu a nemusíte počúvať stále dookola tie isté pesničky z rádia, ktoré vám už lezú hore krkom. Môžete si pustiť svoj obľúbený seriál, ktorý už síce poznáte naspamäť, ale radi si ho znova aspoň vypočujete, keď už nie pozriete. To by už bolo nebezpečné počas šoférovania.

car-3046424_1920

Zmena napätia môže byť aj na menšie napätie, napríklad 220V. Môže to byť veľmi užitočné v prípade, že nemáte k dispozícii žiadnu inú zásuvku, kam by sme dali zástrčku. Ceny sú v porovnaním tejto služby výhodné viac než dosť. Klady prevyšujú nad zápormi. Zásuviek môžete získať v jednom meniči napätia aj viac, takže sa nemusíte obmedzovať v počte prístrojov, ktoré budete mať naraz pripojené. Oceníte isto aj kompaktnosť týchto meničov napätia, ktorá je úsporná. Efektný prístroj, ktorý vám môže zmeniť vaše doterajšie fungovanie v aute, kamióne alebo v karavane, či iných dopravných prostriedkoch. Neobmedzujte sa.