Nezařazené

Hliníkové Borbet disky, sexy doplnok pre vaše auto.

Luxusne vyzerajúce auto, to nie je len karoséria, vybavenie auta a výkonnosť motora. Čo autu výrazne zlepšuje jeho celkový vzhľad, sú samozrejme tiež kolesá, respektíve disky. Tie vedia každému automobilu dať ten správny šmrnc. Moderné hliníkové disky rozžiaria vaše kolesá natoľko, že na cestách budete jednoducho neprehliadnuteľní. Hliníkové disky predstavujú štýlový trend súčasnosti a aj budúcnosti. Dobre vyzerajú, sú odolné a zároveň ekologické. Poďme si o nich povedať niečo bližšie.

Auto

V súčasnej dobe sa často rieši problém emisií produkovaných práve automobilmi. Ako hliníkové disky dokážu emisie znížiť? Dochádza k tomu samozrejme nepriamo, tým, že hliníkové disky sú vysoko efektívne pre jazdu auta a to tak, že spôsobujú menší odpor pri kontakte kolesa s vozovkou. Sú tiež ľahšie, takže celková váha vozidla je odľahčená. Hliníkové disky zvyšujú dynamiku akcelerácie a tým sa spotreba paliva zníži. To vedie aj k menšej produkcii emisií. Hliníkové disky sú tiež módnou záležitosťou. Vyrábajú sa v rôznych dizajnových prevedeniach, farbách, povrchových úpravách. Na rozdiel od oceľových diskov výrazne nepodliehajú erózii, nemusíte preto zakaždým kupovať disky nové. Hliník je zároveň pružnejší ako oceľ, pocítite to pri nájazde na nerovné povrchy. A čo ponúka súčasný trh s hliníkovými diskami?

Auto2

Môžete staviť napríklad na nemeckú presnosť, odolnosť a kvalitu. Borbet hliníkové disky sú toho príkladom. Luxusný dizajn a farby, ulahodia oku každého správneho motoristu. A vaše auto bude doslova žiariť šťastím. Rovnako ako jeho majiteľ. Borbet disky, to sú niekoľkoročné skúsenosti s výrobou a navrhovaním trendových diskov, s distribúciou po celej Európe. Ideálne pre každého, kto ocení štýlovosť a zároveň funkčnosť a nadčasovosť. Aj váš automobil sa môže pýšiť novými, neodolateľnými Borbet diskami a upútať tak pohľady každého.