Produkty

Maximálna bublinková ochrana

Chcete posielať zásielku, no máte zlú skúsenosť s lacnými obálkami, ktoré nie sú odolné a máte obavy, že sa zásielka poškodí, teda nebude zaručená jej maximálna ochrana? Práve naše bublinkové obálky sú stvorené, aby zabránili týmto nepríjemnostiam, ktoré častokrát pri preprave neviete ovplyvniť a spôsobia vám frustrujúci zážitok z posielania zásielok. Vnútorná časť našich ochranných bublinkových obálok pozostáva z vlepenej bublinkovej fólie, a pre to je ako stvorená pre zabalenie rôznych typov dokumentov, kníh, či akýchkoľvek iných krehkých zásielok. Práve táto bublinková fólia zachová obsah zásielky v nepoškodenom stave a dorazí k vám úplne v poriadku. To sa nemusíte vôbec báť.

Bublinková fólia vo vnútri obálky

Výbornou správou je, že obálky sú vhodné nie len na prepravu zásielok na krátke vzdialenosti, teda do okolitých miest a obcí, ale pokojne zásielku pošlite aj do vzdialených krajín, respektíve kdekoľvek na svete, nakoľko naše bublinkové obálky vydržia aj naozaj nedbanlivé zaobchádzanie. Sme si vedomí toho, že veľkosť vašich zásielok je individuálna a na základe toho sme sa rozhodli vyrobiť bublinkové obálky v rôznych rozmeroch, takže bez pochýb si nájdete tú správnu. Zároveň máte možnosť vybrať si obálky, ktoré sú balené buď po 10 ks, alebo v prípade, že chcete väčšie množstvo, tak máme balenie po 100 ks. Je len na vás, aké výhodné balenie z pomedzi niekoľkých variantov uprednostníte.

Bublinky v obálke

Favorita si rozhodne nájdu nadšenci pre farebné prevedenia obálok, či do konca sú na výber aj štýlové holografické obálky, ktoré môžete využiť napríklad na posielanie darčekového balenia niekomu, koho chcete potešiť a obdarovať. Skutočne sa oplatí investovať pár drobných do obalového materiálu, ktorý predíde nepríjemnostiam poškodenia zásielky. Naši zákazníci toto rozhodnutie neoľutovali a na základe toho nám poskytli pozitívnu odozvu.