Nezařazené

Nosíte rada červenú? Toto o sebe poviete.


Červená farba symbolizuje energiu, aktivitu, chuť do života a vášeň. Dokáže doslova rozprúdiť krv v našich žilách, pričom ozaj nehovoríme o metafore. Má pozitívny vplyv na spomalenie celkového starnutia organizmu.

dívka
 
Červená a šport
Ak budete športovať v oblečení tejto farby, váš výkon sa môže zvýšiť na dvojnásobok. Potvrdil to výskum z Veľkej Británie. Ten sa zameriaval na olympijských víťazov. Vedci jednoduchým spočítaním zistili, že prvé priečky, v drvivej väčšine obsadzovali športovci v červených dresoch.
 
Červená a súperenie
Červená farba vplýva taktiež na súpera. Podvedome vyvoláva pocity akéhosi strachu, či skôr rešpektu. Toto pravidlo platí ako v prípade športovcov, tak aj pri iných životných súbojoch.
Ak súperíte o muža s inou ženou, začnite v jej prítomnosti nosiť červené oblečenie. Vaša sokyňa v láske prirodzene stratí sebadôveru a máte vyhraté.

modelka
 
Červená a muži
Ak sa žena vyberie na rande, podvedome použije červený rúž. A to hlavne v prípadoch, že ju dotyčný fyzicky priťahuje. Na prvú stretávku, by ste však mali zvoliť inú farbu. Červené ústa doslova vykričia to, o čo vám v skutočnosti ide. Ak si myslíte, že váš partner na to nepríde, ide o podvedomú záležitosť. Červené pery automaticky vyvolávajú asociácie s dobrým prekrvením. Zvyšok si už domyslite sami.
 
Červená a prepitné
Túto farbu by ste mali nosiť aj v prípade, že sa živíte ako čašníčka. Viaceré výskumy dokázali, že čašníčky v červenej rovnošate, alebo len s nejakým tým červeným doplnkom, dostávali vyššie prepitné. Avšak iba v prípade, že platili muži. Ženy im neprihodili ani cent navyše. Tento fakt spôsobilo to, že ženy vnímajú červenú, ako farbu rivality. Hovoríme o prípadoch, keď ju na sebe majú iné ženy. Nesmieme si to však navzájom zazlievať. Ide opäť o čisto podvedomú záležitosť.
 
Červená a zima
Červená dokáže zahriať. Ak je vám zima, vypite teplý nápoj z červeného hrnčeka. Váš mozog ho bude automaticky vnímať ako teplejší. Taktiež použite deku, či paplón v tejto farbe. Pocit tepla sa dostaví omnoho skôr. Rovnako to funguje i v prípade čiapky, rukavíc, ponožiek, či kabátu.