Web

Ako parádne osláviť výročie? S poriadnou dávkou erotiky!

Erotic massage Bratislava bol ten najlepší darček, aký som kedy na výročie s mojou láskou vymyslel. Na jednej strane som sa poriadne obával toho, či bude moja polovička súhlasiť. Vlastne som si nebol úplne istý tým, či mám na niečo také odvahu ja. Predsa len, sme spolu už nejaký ten piatok a som asi ten najvernejší chlap na svete. na inú ženskú sa ani nepozriem, ale teraz naozaj, čestné skautské. Moju lásku proste milujem, sme jedno telo, jedna duša, takže dôvod na to, aby som pozeral alebo myslel na iné ženy, proste neexistuje.
Žena v ružových erotických spodných nohavičkách.jpg
Erotická masáž sa mi však zdala dobrým nápadom. Veď si ju, koniec – koncov, nebudem užívať len ja, ale aj moja láska. Na moje veľké prekvapenie súhlasila okamžite, ako som jej môj https://www.csfd.cz/film/22711-muj-pes-killer/prehled/ nápad predniesol. Naozaj, dokonca som na jej tvári ani nevidel nejaké rozpaky či dokonca hnev. Tak som teda potvrdil rezerváciu, presne na dátum nášho výročia. Dali sme si fajn večeru a šli do salónu. Musím povedať, že spokojnosť bola na oboch stranách. Samozrejme, možno to moja láska predstierala, ale o tom silne pochybujem, lebo som ju mal pod drobnohľadom, v tom dobrom slova zmysle, počas celej masáže, a toto predstierať nemohla. Na to ju už poznám príliš dlho a príliš dobre. V podstate, prečo by si to nemal užívať? Ja som si užíval tiež a potom, po skončení masáže, sme dokonca dostali priestor aj na to, aby sme ju ukončili spoločne, v súkromí, len my dvaja. Môžem zodpovedne povedať, že to bol asi ten najlepší sex v našom spoločnom živote.Nahá žena s ohnivými krídlami drží v rukách elektrickú gitaru.jpg

Čo by som vám ešte povedal? Asi len to, že to vyskúšajte. Netvrdím, že tento darček patrí k tým lacným, no k tým super, určite áno. Určite však berte ohľad aj na svoju partnerku. Nie každá ženu musí byť tak tolerantná a otvorený podobným experimentom, a to myslím v tom najlepšom slova zmysle. Nemyslím tým to, že tá vaša milovaná je žiarlivá Harpya, ktorá vás nenechá dýchať. S toleranciou, to má proste každý inak a je dobré, ak si tieto vec navzájom tolerujete. Inak by to vo vzťahu asi nebolo úplne v poriadku.