Web

Zakázané Twitch streamy pre nebezpečnú jazdu

Okrem hrania hier, stránka je tiež domov pre iný druh streamer, s jeho "Just Chatting" kategórie naplnené osobnosti sedí u svojich počítačov a hovoriť o ich deň.
 
Takzvaný "IRL streaming" – odvodený z internetového žargónu "v reálnom živote" – sa stal populárnou zábavou pre mnohých, pričom osobnosti ako Pokimane a Loltyler1 zhromažďujú milióny nasledovníkov prostredníctvom svojich pravidelných prúdov v reálnom živote.doprava.jpg
 
Niektorí to však urobili ďalej, často natáčali celý deň, kým boli v reálnom svete, pričom niektoré fáborky držali svoj fotoaparát aj v neprijateľných situáciách.
 
Twitch sa na týchto ľudí dostal tvrdo, pričom sa vyhýbal zákazom pre tých, ktorí pokračujú vo filme aj počas jazdy autom.
 
Streamujúce sestry Bri a Katie Teresi mali dočasne pozastavený spoločný kanál niekoľko hodín po tom, čo držali svoj živý prúd, zatiaľ čo pri volante.
 
Poľský streamer pajalockk bol podobne zasiahnutý zákazom po tom, čo držal fotoaparát na ceste.
 
A Mitch Jones, ktorý nazhromaždil 400 000 nasledovníkov na Twitch, sa tiež ospravedlnil potom, čo bol zakázaný z platformy na sedem dní v júni, keď sa pozrel na svoj telefón počas jazdy počas živého vysielania.
 
Twitch presadzuje svoje pravidlá pre ľudí, ktorí v posledných týždňoch filmujú IRL prúdy.interiér.jpg
 
SpongeBob SquarePants ventilátor tvrdí, Nickelodeon kopírovanie umenia
Jeden z jeho najobľúbenejších hviezd dostal nedávno dvojtýždenný zákaz nakrúcania v súkromnom priestore.
 
Guy Beahm, známy ako Dr Disrespect on Twitch, stratil prístup k svojim 3,5 miliónom nasledovníkov na čtrnáct dní na nahrávanie videa, ktoré zahŕňalo segment natočený na toalete na konferencii o hrách.
 
Beahm sa odvtedy ospravedlnil za zábery a povedal, že " nevedel o zákonoch, ktoré ho obklopujú ".
 
V tej dobe, jeden z najobľúbenejších streamerov stránok zvážil v tejto otázke, volal zákaz "no-premýšľať".