Móda

Základné súčasti ženského šatníka

Aj keď móda je úžasná práve svojou diverzitou a rôznorodosťou, stále sú veci, ktoré by každý z nás mal vlastniť. Základom každého šatníka by mali byť kvalitné a dobre kombinovateľné veci, ktoré nikdy nevychádzajú z módy. Pravdou je, že nie je ľahké nájsť veci, ktoré budú pekne sedieť a nezmenia svoj tvar a farbu po prvom vypratí. Je to niečo do čoho sa však vyplatí investovať aj čas aj peniaze. Aké tie kúsky oblečenia sú?

modelka.jpg

  1. Čierna puzdrová sukňa. Elegantná a pohodlná. To sú dve hlavné vlastnosti, ktoré by mala spĺňať. Taktiež by táto sukňa mala byť dobre sediaca a nadčasová. Môžete ju kombinovať takmer s hocičím , ale pravý business look dosiahnete v kombinácii s lodičkami, košeľou a sakom.
  2. Kožená bunda. Akonáhle sa vonku trochu oteplí po zime alebo ochladí po lete, je najlepšou voľbou práve toto. Farba je úplne vašou voľbou, ale čierna alebo hnedá je veľmi univerzálny výber.
  3. Rifle. Nie však hocijaké. Rifle, ktoré budú ideálne pre vašu postavu, výšku a zároveň budú nadčasové. Rifle, ktoré síce pravdepodobne budú potrebovať, aby ste do nich investovali. Zároveň vám však budú robiť radosť niekoľko rokov.
  4. Biela košeľa. S rifľami a teniskami, ale aj k sukni a lodičkám, košeľa je správna voľba takmer na každú udalosť a k čomukoľvek. V dnešnej dobe je výber veľmi široký a stačí si len vybrať.
  5. Čierne lodičky. Ako som už písala, takéto lodičky dotvoria každý elegantný outfit. Najlepšou voľbou sú kožené a preto je opäť potrebné trochu zainvestovať. Ako pri všetkých ostatných vyššie spomenutých, aj tu je táto investícia z dlhodobého hľadiska výhodná.
  6. Hodinky. Praktické a krásne zároveň. Pri správnom výbere vám poslúžia niekoľko rokov a stanú sa obľúbenou súčasťou vašich dní.

kráska.jpg
Týchto niekoľko jednoduchých kúskov je priam esenciálnych pre váš šatník. Preto ak vám niektorý z nich chýba, neváhajte si ho čo najskôr doplniť.