Produkty

Zariaďte si byt po svojom

Keď sme sa s priateľom rozhodli, že urobíme niečo pre sbea, bolo nám jasné, že sa v prvom rade budeme musieť odsťahovať. Neviem či to bol iba môj problém, ale napriek tomu mi bolo jasné, že nech sa deje čokoľvek, moji rodičia ma totálne obmedzovali. A takisto nás ako pár obmedzovali aj partnerovi rodičia. Všetko to bolo iba o tom, čo je okolo vás. Keď sme sa presťahovali, zistili sme, že máme trochu odlišný vkus a že to predsa nebude pre nás také ľahké. Ale teraz sa na to musím zamerať z iného pohľadu. Verím tomu, že to nejakým kompromisom zvládneme.

stěny prosklené

Kompromis je niečo, čo je dôležité v každom vzťahu. A aj keď si myslíte, že niečo nie je dôležité, mali by ste nad tým porozmýšľať. Ja som vedela, že asi budem musieť ustupovať trochu viac, ale na modernom vkuse som určite trvala. Takže, musela som si premyslieť, aký doplnok je pre to to najlepšie. Ak niečo naozaj vylepšilo všetko dokola, tak to boli určite presklene steny. Práve tie sú pre nás tie najlepšie a tým najlepším doplnkom, ktorý vylepší každú domácnosť. Keď som to však najprv ukázala môjmu partnerovi, musím povedať, že zase až tak nadšený nebol. Ale to bolo asi iba preto, že si to nevedel predstaviť.

okno

Keď to nakoniec videl, bolo to pre neho niečo úžasné a niečo, o čom bol presvedčený, že to chce. Nakoniec my ženy predsa len vieme, čo je okolo nás a čo je pre nás také dôležité, že to proste fungovať musí. Teraz však poďte v prvom rade na ostatné veci. Viete, čo som ešte ja vnímala ako veľkú výhodu? To, že sa k tomu dá skombinovať úplne všetko. Nerez, drevo, jednoduchosť, ktorá je s modernosťou v poslednej dobe spojená, je úplne jasné. Všetko, čo som chcela, som už dosiahla. Teraz už bol len dôležitý náš život. Dúfam, že sa navzájom nepozabíjame. Asi to bude naozaj len o kompromisoch. O tom je predsa len každý jeden vzťah.