Produkty

Darujte kúsok seba

Maličkosti tvoria celý náš svet. Práve tie, na ktoré by ste sa možno nechceli zamerať a ktoré sa vám zdajú nepravdepodobné, sú tie, ktoré zatočia celým vaším svetom. Možno by ste tomu neverili, ale naozaj je to tak. Takže, už je to iba na vás. Ako sa zachováte? Čo pre vás bude naozaj dôležité? Možno to bude len nejaký malý šperk, ktorý budete neustále nosiť so sebou. Možno to bude práve strieborny naramok a nič iné k životu potrebovať nebudete. Nepotrebujete byť predsa ovešaná či ovešaný šperkami, aby sa vám žilo ľahšie a lepšie.

náramky

Nemyslíte si to aj vy? A teraz už ide iba o to, ako sa k tomu postavíte. Maličkosti sú presne to, čo je okolo vás. A čo vás tvorí. Aj malý šperk (ak má svoj vlastný význam), dokáže vyčarovať úsmev na tvári vždy, keď sa naň pozriete. Môže to byť niečo, čo sa vám bude páčiť, s čím budete maximálne stotožnený a čo vás bude naozaj tešiť. Ale čo si potom budete o tom myslieť? Možno ani tak nezáleží na tom, aký šperk nosíte, ale aký šperk darujete a komu ho dáte. Je to skutočne na vás a verte tomu, že sa budete tešiť viac z toho, ako sa bude tváriť človek, ktorému to darujete.

náramek od hodinek

Vždy je krajšie veci darovať, ako byť obdarovaný. A to je niečo, čo vás bude naozaj veľmi tešiť a verte tomu, že presne takto to naozaj je. Teraz už len vymyslieť, čo by ste mohli danej osobe dať. Už sa len zhlboka nadýchnite a urobte niečo preto, aby veci fungovali presne tak, ako fungovať majú. A už nad ničím nerozmýšľajte, už neváhajte a uvidíte, že to je presne to, čo vás bude napĺňať a čo vás bude baviť. Teraz sa zhlboka nadýchnite a urobte to, čo vám prvé napadne. Šperk je to, čo vás a aj druhú osobu, naozaj veľmi poteší. Všetko je dobré a verte tomu, že len na tom záleží. Na druhej osobe. A na vás. A na tom, čo je medzi vami. Takže stačilo, no nie? Už bude všetko presne tak, ako by to malo byť.