Produkty

Je pravda, že muž ľúbi len pivo a sex?

Muži- jednoduchí ľudia so zložitými povahami. Väčšinou majú tendenciu problémy odsúvať na neskôr, svoju vizáž riešia len v najnutnejšom prípade a jeden pár ponožiek im niekedy vystačí na celý týždeň. Oplývajú však aj neopísateľným šarmom, pre ktorý ich milujeme.

svíčka

Nádherné začiatky
Omotajú si nás (ženy) okolo prsta svojim vyžarovaním, po ktorom šalieme. Začiatky všetkých vzťahov majú asi rovnaký scenár, muž sa snaží byť šarmantný, pozorný a milujúci, no po pár desiatkach rokov by ste to od neho čakali márne. Upravená vizáž, oholený, voňavý omotá si nás okolo prsta, ani nevieme ako. Opäť sa cítime ako dievčatká, ktoré sa rozosmejú na každej jeho vtipnej maličkosti, každý deň majú pre nás niečo nové, plno zážitkov, prekvapení a spoločných chvíľ. Na tieto krásne a romantické chvíle sa nedá zabudnúť, tie zostanú v pamäti na celý život. Romantické večere pri sviečkach doma, keď sa snažia niečo ukuchtiť alebo pozvanie do reštaurácie s príjemnou atmosférou, či výlet do prírody, keď si po poriadne namáhavej túre vleziete spolu do teplej vírivky… Dôležité bolo, že ste boli spolu, že ste dokázali spolu hovoriť na všelijaké témy, denné problémy alebo radosti ste preberali vždy spolu.

nevěsta

Romantiku vystrieda všednosť a rutina
Po rokoch však tomuto všetkému prichádza manželstvo koniec. Pomaly sa zo vzťahu vytráca romantika, trpezlivosť aj porozumenie. Večer ste radi, ak stihnete maximálne „rýchlovku“, kým začne tradičné chrápanie. Každý deň je rutina, práca, nákup, deti, večera, po romantike ani stopa. A vy zatiaľ v posteli premýšľate, čo sa stalo, čo robíte zle alebo inak, ako predtým. Nič sa predsa nezmenilo, alebo áno? Má niekoho iného, podvádza ma? Začnete si všímať jeho neskoršie príchody domov a na dôveryhodnosti nepridajú ani jeho výhovorky, ale možno sa naozaj nemusíte obávať najhoršieho. Muži skrátka potrebujú byť niekedy s mužmi, vyhodiť si z kopýtka, urobiť si takú pánsku jazdu. Len tak si posedia pri pohári pivka, pozrú futbal spolu s kamarátmi a popritom si vylejú srdce. Potrebujú vypnúť, zresetovať a zrelaxovať v kľude a pokoji. Skúste sa s nim o tom porozprávať, vysvetlite mu, čo vás trápi a aké máte návrhy, ako by sa to dalo zmeniť, ale musíte to stihnúť skôr, ako zaspí po účinkoch piva. Možno sa nad tým zamyslí a pohár piva vymení za stisk vašej ruky. Ak budeme odvážne, tak môžeme hovoriť aj o obidvoch rukách v pohybe pri vzájomnej relaxačnej masáži. Môže to pomôcť vrátiť sa k spoločným debatám a pomaly sa aj váš vzťah vráti do starých koľají, keď ste trávili spolu všetky voľné chvíle a boli si takí blízki…